Bardiensten 2019

Naam Datum Dag Tijd Evenement
Erma Bartels 9-mrt Zaterdag 10:00-14:00 Open tennisdag
Jeannette Brouwer 10-mrt Zondag 09:30-13:30 DTC Westenholte Open
Ton van Duuren 10-mrt Zondag 13:00-17:00 DTC Westenholte Open
Egbert Boschman 10-mrt Zondag 16:00-20:00 DTC Westenholte Open
Allard Hendriksen 11-mrt Maandag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Hidde Bos 11-mrt Maandag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Erica Akkerman 12-mrt Dinsdag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Gert Beens 12-mrt Dinsdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Francien Pontier 13-mrt Woensdag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Marlous van Raalte 13-mrt Woensdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Edu Broekhaar 14-mrt Donderdag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Sasja Geels 14-mrt Donderdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Pascal Lemoine 15-mrt Vrijdag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Sander Braam 15-mrt Vrijdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
DTC 15-mrt Vrijdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Marjolein vd Kamp 16-mrt Zaterdag 09:30-13:30 DTC Westenholte Open
Nathalie Schelling-Eijlart 16-mrt Zaterdag 13:00-17:00 DTC Westenholte Open
Janneke Mol 16-mrt Zaterdag 16:00-20:00 DTC Westenholte Open
Angela Flier 17-mrt Zondag 09:30-13:30 DTC Westenholte Open
Wim Derks 17-mrt Zondag 13:00-17:00 DTC Westenholte Open
Geert Drenth 17-mrt Zondag 13:00-17:00 DTC Westenholte Open
Ciska Esselink 17-mrt Zondag 15:00-19:00 DTC Westenholte Open
Albert Knol 6-apr Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Betty Mulder 12-apr Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Chris Post 13-apr Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Rolf Koopman 19-apr Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Gerrit van Vilsteren 20-apr Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Gretha Braaksma 1-mei Woensdag 10:00-14:00 Westenholte jeugdtoernooi
Tom Hissink Muller 1-mei Woensdag 13:00-17:00 Westenholte jeugdtoernooi
Hans Klein 2-mei Donderdag 10:00-14:00 Westenholte jeugdtoernooi
Marrie Kluin 2-mei Donderdag 13:00-17:00 Westenholte jeugdtoernooi
Jannie Musch 3-mei Vrijdag 10:00-14:00 Westenholte jeugdtoernooi
Annemarie Noorlag 3-mei Vrijdag 13:00-17:00 Westenholte jeugdtoernooi
Sandra Rekers 4-mei Zaterdag 10:00-14:00 Westenholte jeugdtoernooi
Henk vd Kamp 4-mei Zaterdag 13:00-17:00 Westenholte jeugdtoernooi
Yasemin Sahin 10-mei Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Oscar Kuhlmann 11-mei Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Coby Vallinga 17-mei Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Dik vd Vegt 18-mei Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Esther vd Veen 24-mei Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Roel Schrage 25-mei Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Letta vd Veen 31-mei Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Johan van Leijen 1-jun Zaterdag 14:00-18:00 Competitieafsluiting +
Alice Gerrits-van den Berg 1-jun Zaterdag 16:00-20:00 Feestavond 40 jaar TC WVF
Merijn Minke 1-jun Zaterdag 18:00-22:00 Feestavond 40 jaar TC WVF
Annet van Vilsteren-Schutte 1-jun Zaterdag 20:00-24:00 Feestavond 40 jaar TC WVF
Jeroen Ganzevles 11-jun Dinsdag 18:00-22:00 Zwolse Tennis Kampioenschappen
Martijn Ganzevles 11-jun Dinsdag 19:00-23:00 Zwolse Tennis Kampioenschappen
Ruth de Gunst 13-jun Donderdag 18:00-22:00 Zwolse Tennis Kampioenschappen
Anne Bredewout 13-jun Donderdag 19:00-23:00 Zwolse Tennis Kampioenschappen
Daan vd Brink 17-jun Maandag 19:00-23:00 Clubkampioenschappen Enkel
Hans Flier 18-jun Dinsdag 19:00-23:00 Clubkampioenschappen Enkel
Herjo Gerritsen 19-jun Woensdag 19:00-23:00 Clubkampioenschappen Enkel
Jan Luijten 20-jun Donderdag 19:00-23:00 Clubkampioenschappen Enkel
Berry Oordt 21-jun Vrijdag 19:00-23:00 Clubkampioenschappen Enkel
Jeldau Krol 22-jun Zaterdag 10:00-14:00 Clubkampioenschappen Enkel
Jan Willem Klomp 22-jun Zaterdag 14:00-18:00 Clubkampioenschappen Enkel
Gerda Luijten-Schokker 23-jun Zondag 10:00-14:00 Clubkampioenschappen Enkel
Frederique Hospers 23-jun Zondag 14:00-18:00 Clubkampioenschappen Enkel
Eelke Pruim 23-jun Zondag 14:00-18:00 Clubkampioenschappen Enkel
Kim de Ruiter 2-sep Maandag 18:00-21:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Roland de Ruiter 2-sep Maandag 20:00-23:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Richard Schutte 3-sep Dinsdag 18:00-21:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Marcel Schutte  3-sep Dinsdag 20:00-23:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Dick vd Sluijs 4-sep Woensdag 18:00-21:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Gert vd Sluis 4-sep Woensdag 20:00-23:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Dennis Oordt 5-sep Donderdag 18:00-21:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Bernard Pieper 5-sep Donderdag 20:00-23:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Gert de Vries 6-sep Vrijdag 18:00-21:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Ronald Mepschen 6-sep Vrijdag 20:00-23:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Loes Roelands 7-sep Zaterdag 10:00-14:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Jos Schouten 7-sep Zaterdag 14:00-18:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Andre de Gunst 8-sep Zondag 10:00-14:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Alies Vroom 8-sep Zondag 14:00-18:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Ingrid Zwaal-Kamp 8-sep Zondag 14:00-18:00 Clubkampioenschappen Dubbel
Niek van Vilsteren 13-sep Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscompetitie
Tomas Voogdt 20-sep Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscompetitie
Ronald Walgien 27-sep Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscompetitie
Roel Walgien 4-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscompetitie
Martin Westerbeek 11-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscompetitie
Jan Westrik 18-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscompetitie
Jan Zwiers 25-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscompetitie
Peter Bolster 19-dec Donderdag 19:00-23:00 Kerstklaverjassen