Teamindeling 2019

Heren 17+ zaterdag 8&9 donderdag Heren 35+ vrijdag Heren 35+ vrijdag
2xHE-3xHD 1eklasse 2 dubbels 2e klasse 4 dubbels 2e klasse 4 dubbels 4e klasse
Team 1 Team 1 – 2e klasse Team 1 Team 2
Roy Vels (A) Roel Walgien (A) Pascal Lemoine (A) Joop Koot
Herjo Gerritsen Sasja Geels Jan Zwiers Geert Drenth
Dennis Oordt Marlous van Raalte Jan Huberts Gert de Vries
Evert Beens Yasemin Sahin Martin Westerbeek Berry Oordt
Bernard Pieper  Betty Mulder Johan van Leijen Peter Bolster
Morris Michel Irene Wilson Andre de Gunst Hidde Bos
  Jens Walgien  Hans Klein  
    Egbert Boschman  
    Henry Karrenbelt  
    Ton van Duuren  
Heren 35+ vrijdag Heren 17+ vrijdag Dames 35+ vrijdag Dames 17+ vrijdag
4 dubbels 4e klasse 4 dubbels 3e klasse 4 dubbels 3e klasse 4 dubbels 4e klasse
Team 3 Team 1 Team 1 Team 1
Gerrit van Vilsteren (A) Aartjan Bijkerk (A) Betsy Bonhof (A)  Kim de Ruiter (A)
Tom Hissink Muller Henk Ruiter Ciska Esselink Alice Gerrits-vd Berg
Jan Willem Klomp Rob Vos Gerda Luijten Coba de Ruiter
Henk van de Kamp Eelke Pruim Karin Klomp Yoëlle Derks
Daan vd Brink Marcel Schutte Loes Roelands Erica Akkerman
Roland de Ruiter Richard Schutte Marjolein vd Kamp Kyara de Ruiter
Hans Flier Ronald Walgien Monique Treep Janneke Mol
Berto de Graaf Stefan Oosterwold Annet van Vilsteren Anne Bredewout 
Wim Derks   Angela Flier Ruth de Gunst 
Jos Schouten      
Gemengd 17+ vrijdag Groen 1 zondag Meisjes 10-14 zondag  
4 dubbels 4e klasse 4xE-2xD Groen 1 4xME-2xMD 2e klasse  
Team 1 Team 1 Team 1 – 2e klasse  
Martijn Ganzevles (A) Gerben Eikenaar (A) Tamar Ganzevles (A)  
Jeroen Ganzevles Sjors Klomp  Hélène Hoeve   
Allard Hendriksen Lynn Akkerman Dewi van Scharenburg   
Merijn Minke Sophie Navarro  Siri Post   
Francien Pontier Kiefer Wilson  Kyra Kroeze   
Fréderique Hospers Tijn Pouw     
Vera vd Belt      
Wiepkje de Groot       

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.