Bardiensten 2021

Naam     Datum Dag Tijd Evenement
Dennis   Oordt 4-jun Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Erica   Akkerman 5-jun Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp. 
Herjo   Gerritsen 11-jun Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Rosa   Bos 12-jun Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp. 
Roy   Vels 18-jun Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Anne   Bredewout 19-jun Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp. 
Abbe   Zwaal 20-jun Zondag 10:00-14:00 CK Enkel       
Angela   Flier 20-jun Zondag 14:00-18:00 CK Enkel       
Frank   Folkerts 21-jun Maandag 18:00-21:00 CK Enkel       
Gerrietta van Wijnen 21-jun Maandag 20:00-23:00 CK Enkel       
Jari   Derks 22-jun Dinsdag 18:00-21:00 CK Enkel       
Mark   Kerkdijk 22-jun Dinsdag 20:00-23:00 CK Enkel       
André de Gunst 23-jun Woensdag 18:00-21:00 CK Enkel       
Hendrika   Wesseling 23-jun Woensdag 20:00-23:00 CK Enkel       
Ruth de Gunst 24-jun Donderdag 18:00-21:00 CK Enkel       
Tim   Walgien 24-jun Donderdag 20:00-23:00 CK Enkel       
Michael   Geels 25-jun Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Wim   Derks 26-jun Zaterdag 10:00-14:00 CK Enkel / KNLTB VJC
Jos van Dijk 26-jun Zaterdag 14:00-18:00 CK Enkel / KNLTB VJC
Esther de Gunst 27-jun Zondag 10:00-14:00 CK Enkel       
Ingrid   Zwaal-Kamp 27-jun Zondag 14:00-18:00 CK Enkel       
Alies   Vroom 27-jun Zondag 14:00-18:00 CK Enkel       
Irene   Hoogeveen 2-jul Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Carmen   Duim 3-jul Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp. 
Pim van Klij 9-jul Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Voorjaarscomp.
Marcel van Duuren 10-jul Zaterdag 14:00-18:00 KNLTB Voorjaarscomp. 
Chantal   Migo 16-jul Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF ZomCom
Ruben   Nijkamp 23-jul Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF ZomCom
Sander   Pelgröm 30-jul Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF ZomCom
Jelda   Knol 6-aug Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF ZomCom
Oscar   Laureijs 13-aug Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF ZomCom
Edwin   Nuismer 20-aug Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF ZomCom
Allard   Hendriksen 6-sep Maandag 18:00-21:00 CK Dubbel
Ronald   Walgien 6-sep Maandag 20:00-23:00 CK Dubbel
Rick   Verjans 7-sep Dinsdag 18:00-21:00 CK Dubbel
Yoram   Hofman 7-sep Dinsdag 20:00-23:00 CK Dubbel
Geert   Venema 8-sep Woensdag 18:00-21:00 CK Dubbel
Wilma de Vente 8-sep Woensdag 20:00-23:00 CK Dubbel
Sjoerd   Jansen  9-sep Donderdag 18:00-21:00 CK Dubbel
Nynke   Kluijfhout 9-sep Donderdag 20:00-23:00 CK Dubbel
Henk van de Kamp 10-sep Vrijdag 18:00-21:00 CK Dubbel
Marcel   Strating 10-sep Vrijdag 20:00-23:00 CK Dubbel
Monique   Treep 11-sep Zaterdag 10:00-14:00 CK Dubbel
Coby   Vallinga 11-sep Zaterdag 14:00-18:00 CK Dubbel
Rachel   Knol 12-sep Zondag 10:00-14:00 CK Dubbel
Marc   Kinket 12-sep Zondag 14:00-18:00 CK Dubbel
Britt   Koole 12-sep Zondag 14:00-18:00 CK Dubbel
Joske   Olde 17-sep Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscomp.
Berry   Oordt 24-sep Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscomp.
Victor   Post 1-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscomp.
Jolanda   Sijtsma 8-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscomp.
Marit   Strating 15-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscomp.
Richard   Siekman 22-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscomp.
Yasemin   Sahin 29-okt Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscomp.
Nelleke   Joshua 5-nov Vrijdag 19:00-23:00 KNLTB Najaarscomp.
Deborah   Buter 7-nov Zondag 09:30-13:30 DTC Westenholte Open
Wessel van Dijk 7-nov Zondag 13:00-17:00 DTC Westenholte Open
Esther van der Veen 7-nov Zondag 16:00-20:00 DTC Westenholte Open
Iris   Winkelhorst 8-nov Maandag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Simon   Walgien 8-nov Maandag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Jaap   Vrieswijk 9-nov Dinsdag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Thommas   Verweij 9-nov Dinsdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Gerrit van Vilsteren 10-nov Woensdag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Niek van Vilsteren 10-nov Woensdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Jeroen   Ganzevles 11-nov Donderdag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Martijn   Ganzevles 11-nov Donderdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Esther   Hiemstra-Rouw 12-nov Vrijdag 18:00-21:00 DTC Westenholte Open
Sander   Braam 12-nov Vrijdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Remco   Daleman 12-nov Vrijdag 20:00-23:00 DTC Westenholte Open
Semira   Kosker 13-nov Zaterdag 09:30-13:30 DTC Westenholte Open
Frederique   Hospers 13-nov Zaterdag 13:00-17:00 DTC Westenholte Open
Pieter Bob   Houpt 13-nov Zaterdag 16:00-20:00 DTC Westenholte Open
Annet van Vilsteren-Schutte 14-nov Zondag 09:30-13:30 DTC Westenholte Open
Alice   Gerrits-vd Berg 14-nov Zondag 13:00-17:00 DTC Westenholte Open
Merijn   Minke 14-nov Zondag 13:00-17:00 DTC Westenholte Open
Kim   de Ruiter 14-nov Zondag 15:00-19:00 DTC Westenholte Open
Thijs   Klomp 19-nov Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Sander   Klomp 26-nov Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Bennie   Mulder 3-dec Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Betty   Mulder 10-dec Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Ulrike   Oostervelt 17-dec Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Jasper   Knol 24-dec Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Sandra   Rekers 7-jan Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Loes   Roelands 14-jan Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Roland de Ruiter 21-jan Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Kyara de Ruiter 28-jan Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Lianne de Ruiter 4-feb Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Marcel   Schutte 11-feb Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Natalie   Schelling-Eijlart 18-feb Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom
Timo van Scharenburg 25-feb Vrijdag 19:00-23:00 TC WVF WinCom