Teamindeling 2020

Heren 17+ zaterdag Heren 35+ vrijdag Heren 35+ vrijdag Heren 35+ vrijdag
2xHE en 3xHD  4 dubbels 4 dubbels 4 dubbels
Team 1 – 1e klasse Team 1 – 2e klasse Team 2 – 4e klasse Team 3 – 4e klasse
Roy Vels (A) Pascal Lemoine (A) Joop Koot (A) Gerrit van Vilsteren (A)
Herjo Gerritsen Jan Zwiers Berry Oordt Wim Derks
Dennis Oordt Jan Huberts Gert de Vries Roland de Ruiter
Evert Beens Martin Westerbeek Peter Bolster Jos Schouten
Morris Michel Johan van Leijen Hidde Bos Berto de Graaf
Bernard Pieper Andre de Gunst Roel Walgien Hans Flier
  Hans Klein Gert vd Sluis Jan Willem Klomp
  Egbert Boschman   Daan van de Brink
  Henry Karrenbelt   Henk van de Kamp
  Ton van Duuren   Tom Hissink Muller
  Jan Luijten    
Heren 17+ vrijdag Gemengd 17+ vrijdag Dames 35+ vrijdag Dames 17+ vrijdag
4 dubbels 4 dubbels 4 dubbels 4 dubbels
Team 1 – 3e klasse Team 1 – 4e klasse Team 1 – 3e klasse Team 1 – 4e klasse
Marcel Schutte (A) Aartjan Bijkerk (A) Betsy Bonhof (A) Kim de Ruiter (A)
Martijn Ganzevles Henk Ruiter Ciska Esselink Betty Mulder
Richard Schutte Rob Vos Gerda Luijten Sasja Geels
Ronald Walgien Thijs Klomp Karin Klomp Natalie Schelling
Jeroen Ganzevles Alice Gerrits-vd Berg Loes Roelands Wilma de Vente
Jos van Dijk Wiepkje de Groot Marjolein vd Kamp Janneke Mol
  Yoëlle Derks Monique Treep Erica Akkerman
    Annet van Vilsteren Lianne de Ruiter
    Angela Flier Kyara de Ruiter
Dames 17+ vrijdag 8&9 starters donderdag Gemengd 13-17 jaar zondag  
4 dubbels 2 dubbels 4xE en 2xGD  
Team 2 – 4e klasse 2e klasse Team 1 – 2e klasse  
Ruth de Gunst (A) Michael Geels (A) Gerben Eikenaar (A)  
Anne Bredewout Richard Siekman Lucas Joshua  
Esther de Gunst Ulrike Oostervelt Sjors Klomp  
Iris Winkelhorst Esther Hiemstra-Rouw Siri Post  
Britt Koole Frank Folkerts Dewi van Scharenburg  
Kirsten Nieuwland   Kyra Kroeze  
Carmen Duim   Hélène Hoeve  

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.