Teamindeling VJC

Vrijdagavond Vrijdagavond  Vrijdagavond  Vrijdagavond 
DD 35+ DD 17+ DD 17+ HD 17+
3e klasse 4e klasse 3e klasse 2e klasse
Betsy Bonhof Hetty Buter Kim de Ruiter  Ronald Walgien
Ciska Esselink Rianne Altena Betty Mulder Thommas Verweij
Gerda Luijten Wendy Zieleman Sasja Geels Marc Kinket
Karin Klomp Jelda Knol Erica Akkerman Marcel van Duuren
Loes Roelands Anita vd Werf Lianne de Ruiter Sander Pelgröm
Marjolein vd Kamp Ellen Lebesque Jolanda Sijtsma Simon Walgien
Monique Treep Natalie Schelling Kyara de Ruiter  
Annet van Vilsteren      
Angela Flier      
Wima de Vente      
Vrijdagavond Vrijdagavond Vrijdagavond Vrijdagavond
HD35+ HD 17+ GD 17+ GD 17+
4e klasse 3e klasse 3e klasse 4e klasse
Gerrit van Vilsteren Martijn Ganzevles Yoram Hofman Chris Post
Wim Derks Jeroen Ganzevles Yoëlle Derks Henk Ruiter
Roland de Ruiter Thijs Klomp Rob Vos Linda Kerkdijk
Jos Schouten Hardy van der Ven Alice Gerrits vd Berg Anoek Sluiter-Oerlemans
Hans Flier Sebastiaan Visscher Wiepkje de Groot Geert Venema
Jan Willem Klomp Marcel Winkes Norbert Geels Alies Vroom
Daan van de Brink     Betty Mulder
Henk van de Kamp      
Tom Hissink Muller      
Gert Beens      
Berto de Graaf      
Vrijdagavond Zaterdag Zaterdag Zaterdag
8&9 GD 17+ HD 17+ Heren 17+
Open klasse 4e klasse 3e klasse 1e klasse
Laura Wiarda Deborah Buter-Barneveld Gerard Hogeboom Herjo Gerritsen
Brenda Schutte Hermen Borst Hidde Bos Dennis Oordt
Roel Walgien Jaap Vrieswijk Bennie Mulder Morris Michel
Gerrietta van Wijnen Jens Walgien Gert de Vries Evert Beens
Mirjam Barth Karin van Wijnen   Roy Vels
  Erik Borst    
  Barbara Winkes    
Zaterdag Zondag Zondag Invallers
Heren 17+ Jeugd 11-14 jaar Oranje 2  
3e klasse 4e klasse    
Mark Kerkdijk Ferre Ganzevles  Meike Kerkdijk  Tess van de Werf (Oranje)
Yoram Hofman Hidde Dijkstra Jorne Vrieswijk Tygo Nuismer (Oranje)
Rens Hofman Niek Kerkdijk Anoushe Moeni Eslam Levi vd Vegte (Oranje)
Richard Schutte Rick Kieftenbelt Fenne Haan Doenja van Leeuwaarden
Jos van Dijk Chela van Essen    Norbert Geels (zaterdag)
Marcel Schutte     Henk Ruiter (zaterdag)
     

Chris Post (zaterdag)

Hetty Buter (zaterdag)