Teamindeling

DD 35+ DD 17+ team 2
DD 17+ team 1
HD 35+ 
Vrijdagavond Vrijdagavond Vrijdagavond Vrijdagavond
4DD 3e klasse 4DD 4e klasse 4DD 4e klasse 4HD 4e klasse
Betsy Bonhof (A) Kim de Ruiter (A) Carmen Duim (A) Hans Flier (A)
Ciska Esselink Betty Mulder Esther de Gunst Wim Derks
Gerda Luijten Sasja Geels Iris Winkelhorst Roland de Ruiter
Karin Klomp Erica Akkerman Britt Koole Jos Schouten
Loes Roelands Lianne de Ruiter Kirsten Nieuwland Gerrit van Vilsteren
Marjolein vd Kamp Jolanda Sijtsma Siri Post Jan Willem Klomp
Monique Treep Nynke Kluijfhout Linda Kerkdijk Daan van de Brink
Annet van Vilsteren     Henk van de Kamp
Angela Flier     Tom Hissink Muller
Wima de Vente     Gert Beens
      Berto de Graaf
HD 17+ team 1 HD 17+ team 2 GD 17+ team 1 GD 17+ team 2
Vrijdagavond Vrijdagavond Vrijdagavond Vrijdagavond
4HD 3e klasse 4HD 3e klasse DD-HD-2GD 2e klasse DD-HD-2GD 4e kl.
Jos van Dijk (A) Ronald Walgien (A) Rob Vos (A) Vera vd Belt (A)
Marcel Schutte Thommas Verweij Alice Gerrits-vd B. Francien Pontier
Martijn Ganzevles Marc Kinket Yoëlle Derks Allard Hendriksen
Jeroen Ganzevles Marcel van Duuren Wiepkje de Groot Merijn Minke
Thijs Klomp Sander Pelgröm Yoram Hofman Pieter Bob Houpt
Richard Schutte   Mark Kerkdijk Hetty Buter
8&9 team 2
8&9 team 1
Heren 17+ team 1 Heren 17+ team 2
Vrijdagavond Vrijdagavond Zaterdag Zaterdag
2D 1e klasse 2D 1e klasse 2HE-3HD 1e klasse 2HE-3HD 4e klasse
Dick vd Sluijs (A) Deborah Buter-B. (A) Roy Vels (A) Henk Ruiter (A)
Roel Walgien Tadesch Onstein Dennis Oordt Norbert Geels
José Carlos Silviera Chantal Compagner Evert Beens Chris Post
Jan Mark vd Berg Jelda Knol Morris Michel Richard Siekman
Irene Wilson Karin van Wijnen Herjo Gerritsen Hermen Borst
      Jaap Vrieswijk
      Jens Walgien
Heren 17+ team 3 Groen 2    
Zaterdag Zondag    
2HE-3HD 4e klasse 4E-2D    
Albert Knol (A) Ferre Ganzevles (A)    
Gert de Vries Hidde Dijkstra    
Hidde Bos Rick Kieftenbelt    
Joop Koot Nikki Nuismer    
Bennie Mulder Lila Alsharbaei    
Gerard Hogeboom Niek Kerkdijk